Elektirikli Yerden Isıtma Sistemi

Elektrikli yerden ısıtma, diğer ev ısıtma biçimlerine göre daha fazla avantaj sağlar.

Tüm oda için ana ısıtma kaynağı olarak ya da zeminin soğukluğunu gidermek amacıyla konfor ısıtması olarak kullanılabilen Warmup'ta, size en uygun elektrikli yerden ısıtma sistemi mevcuttur. İster büyük bir proje için yerden ısıtma sistemi kurmayı amaçlayan bir müteahhit olun, ister tek bir odaya yerden ısıtma sistemi kurmak isteyen bir ev sahibi olun, Warmup projenizin sorunsuz bir şekilde çalışması için gereken tüm ürünleri ve desteği sunmaya hazırdır. Warmup ücretsiz fiyat teklifi hizmeti ve tavsiyeleri vermekle birlikte, çok uygun yerden ısıtma fiyatlarına ve sektör lideri bir garantiye sahiptir.

ELEKTRİKLİ YERDEN ISITMA

Warmup, fayans, ahşap, laminat, halı kaplı zeminleri ve daha fazlasını güvenli bir şekilde ısıtmak için tasarlanmış yerden ısıtma sistemlerine sahiptir. Warmup elektrikli yerden ısıtma sistemleri sayesinde, uzmanlık becerisi ya da özel aletler gerekmeden birkaç saat içerisinde tam bir kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Warmup'ın elektrikli yerden ısıtma öğesi, piyasadaki en ince malzemedir ve zemin düzeyini yükseltmez. Warmup'ın eşsiz SafetyNet™ Kurulum Garantisi, karo altı ısıtma ve yerden ısıtma kurulum hatalarını kapsayarak rahat etmenizi sağlar! Başka hiçbir elektrikli yerden ısıtma şirketi böylesine kapsamlı bir garanti sunmamaktadır.

WARMUP® ELEKTRİKLİ YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ

Dünyanın en çok satan elektrikli yerden ısıtma markası.

Çünkü: Warmup ısıtıcıları sektördeki en ince malzeme olarak tasarlanmıştır ve bakırlı nikelden yapılmıştır. Kırılmaz ve PVC bazlı diğer markaların aksine eskimez bir yapıya sahiptir. Enerji kontrollü şık ve yeni Warmup 3iE yerden ısıtma termostatı, yerden ısıtma kullanım maliyetinizi tam olarak bilmenizi sağlar. Warmup, ticari projeler ve ev projeleri için ücretsiz fiyat teklifi veren ve 365 gün 7/24 telefon desteği sunan ofis destek ekibine sahiptir. Warmup, yerden ısıtma şiltelerinde ve kablolu ısıtma sistemlerinde ömür boyu garanti sunar. Warmup aynı zamanda eşsiz yerden ısıtma sistemi Safety Net™ kurulum garantisi ile kurulumunuzu da garanti kapsamı altına alır. Almanya'da sürekli olarak çalışan iki laboratuar test binasına Yalnızca Warmup sahiptir. Elektrikli yerden ısıtma sistemlerimizi kullanma maliyetinin m2 başına saatte 2.48 kr olduğunu yalnızca Warmup size söyleyebilir.

NEDEN WARMUP?

Araştırma & Geliştirme

Warmup, piyasadaki en iyi ürünleri sunmak amacıyla, kapsamlı araştırmalar ve testler aracılığıyla ürün gamını sürekli olarak yenilemektedir.

Ürünler

Warmup ısıtıcıları sektördeki en ince, en dayanıklı ve kurulumu en kolay ürünler olarak tasarlanmıştır. Diğer markaların aksine, daha fazla onay belgesine de sahiptir.

Hizmetlerimiz

Warmup, ihtiyacınız olan ve en önemlisi de güvenebileceğiniz türden bir desteği size sunmaktadır.

Uluslararası ve Yerel Deneyimimiz

Dünya çapında 40'tan fazla ülkede 1 milyonun üzerinde kurulum.

Okunma 3085 defa

Harita

İletişim

Berke Yapı

Fulya Mah. Ortaklar Cad. Sakızağacı Sok. No:5/3 Şişli İSTANBUL
Tel:(0212) 356 23 12

facebooktwitteryoutube