Yazdır

Yetkili Servislik

yetkili servislik 1Eczacıbaşı İntema’nın resmi Yetkili Servisi olarak, Vitra-Artema ürünlerinin satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini eğitimli ve uzman teknisyenlerimizle yürütmekteyiz.

2007 yılından buyana Vitra-Artema'nın sözleşmeli Yetkili Servisi olan firmamız, ayrıca mimari destekte sunduğundan Projeli Yetkili Servis olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Eğitimli Personel: Tüm teknisyenlerimiz düzenli olarak ürün eğitimi almaktadır. Dolayısı ile konusunda uzman olan ekibimiz, Vitra-Artema ürünlerinin gerek montaj ve gerekse bakım onarım işlerini işçilik garantisi ile gerçekleştirmektedir.

İşçilik Garantisi: Verilen hizmet karşılığında mutlaka resmi hizmet formu düzenlenmektedir. Ve yaptığımız tüm hizmetler, ürün garantisi haricinde 1 yıl işçilik garantisinide kapsamaktadır.

Orjinal Yedek Parça: Servislik hizmetimizde; gerektiğinde orjinal Vitra-Artema ürünlerinin yedek parçaları kullanılmaktadır. Hızlı servis verebilmek ve sorunu hızlı çözerek müşterilerimizi mağdur durumda bırakmamak için, ihtiyaç duyulabilecek tüm yedek parçalar stoklarımızda bulunmaktadır.

Harita

İletişim

Berke Yapı

Fulya Mah. Ortaklar Cad. Sakızağacı Sok. No:5/3 Şişli İSTANBUL
Tel:(0212) 356 23 12

facebooktwitteryoutube